poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Okruszki życia

Chyba  każdy  ma swoje marzenia ,pragnienia, cele które są w zasięgu ręki na niektóre trzeba czekać latami inne pozostaną niespełnione chociaż kto wie ?
Ta strona ma być moją tratwą na której mogę spokojnie dryfować pośród wzburzonego oceanu jakim jest życie choć piękne to czasami  ciężkie  , gdyż na marzenia nigdy nie jest za póżno .
Raczej nie planuje tutaj narzekania ma być optymistycznie bo smutnych marzeń nikt nie miewa  a więc chcę aby wpadały tu osoby które miały by ochotę na podzielenie się ze swoimi marzeniami i tego jak dążą do celu .
Może  zacznę od siebie ;  od zawsze marzę żeby stanąć na  Afrykańskiej ziemi , zobaczyć dom Karen  Blixen  poznać Kuki Gallmann    , oraz  popłynąć  Amazonką , może kiedyś .
A z bardziej realnych to  poznać ciekawych ludzi  którzy są prawdziwi , szczerzy  i mają  ciekawe pasje  bo na fałszywość   małostkowość  szkoda życia ,
I może kiedyś pewnego dnia  spotkamy się wszyscy którym ta strona przypadnie  do gustu , może będę miała prawdziwych przyjaciół których nigdy nie miałam , tego sobie bym życzyła.
Okruszki życia , gdyż nie tylko marzeniami się żyje  nie da się bujać w obłokach  non stop  a życie składa się z różnych rzeczy większych i tych okruchów nieistotnych  które po zmieszaniu dają smak  a jaki to już od nas zależy.

1 komentarz: